Usługi Geodezyjno - Kartografczne

 

Nazywam się Karol Ceyer, pochodzę z małej miejscowości Nicponia koło Gniewu (powiat tczewski). Jestem właścicielem firmy:

 

GEO

Usługi Geodezyjno - Kartograficzne

 

 

Po ukończeniu nauki w II LO w Tczewie im. Jana III Sobieskiego na kierunku matematyka-geografia -> już wtedy interesowały mnie mapy i gleba oraz wolontariat kontynuowany w późniejszym czasie jako honorowy dawca krwi, rozpocząłem studia wyższe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dzięki solidnej nauce i wytrwałości udało mi się ukończyć wydział geodezji i gospodarki przestrzennej na renomowanej uczelni (placówka ma ponad 50 letni staż naukowy).

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

Uczelnia i wydział powstały w 1950 r. jako Wyższa Uczelnia Rolnicza (3 pozycja popularności wśród maturzystów - http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,21901612,kierunek-studiow-na-uwm-trzeci-w-polsce-wskazowka-dla-maturzystow.html?disableRedirects=true#BoxLokOlszImg). Uczelnia posiada znakomitą kadrę naukową mogącą kształcić absolwentów do poziomu profesora.

 

Tytuł naukowy inżyniera otrzymałem w roku 24.02.2012, a tytuł magistra inżyniera półtorej roku później 19.07.2013. Zwieńczeniem nauki było nadanie uprawnień geodezyjnych 28.04.2017r. w zakresie 1 do możliwości samodzielności w zakresie geodezji. Pozostałe zakresy geodezyjne w trakcie zdobywania.

 

Doświadczenie zawodowe w pracy geodezyjnej rozpocząłem już podczas nauki w Tczewie. Kontynuowane było ono podczas studiów i po ich ukończeniu na wielu różnych obiektach, w kilku firmach i na różnego rodzaju sprzęcie geodezyjnym. Od 08.04.2016 prowadzę własną działalność gospodarczą na profesjonalnym sprzęcie firmy Trimble (sprzęt z najwyższej półki).

stat4u